LET OP: ANDERS DAN NORMAAL IS HET DIT KEER OP DINSDAG (12 SEPTEMBER)
Boeren, burgers, buitenlui en vooral: Tanukianen!
Het is weer die tijd van het jaar. De wissel van de wacht, het doorgeven van de estafettestok, een volgende generatie bestuur!
Het collegejaar is weer begonnen en het is dus tijd om afscheid te nemen van, en liefde, knuffels en kaas te geven aan het oude bestuur. Nadat de laatste tranen zijn weggeveegd is het tijd om het nieuwe Tanuki bestuur aan jullie voor te stellen en kennis te maken met de nieuwe commissievoorzitters die dus samen studiejaar 2017/2018 een topjaar gaan maken!
Er zal natuurlijk bier, wijn en fris zijn, helemaal gratis voor onze lieve leden, al hanteren we wel een op = op systeem dus kom vooral niet te laat (18.59 ofzo)!
Nadat we hebben gehoera’d (is dit een werkwoord???) en naar hartelust onze levers hebben vergald, is er de mogelijkheid met ons mee uit eten te gaan. Dit jaar gaan we naar Pakhuis, de leuke tent in de Doelensteeg en dus kruipbaar vanaf het Arsenaal (hopelijk niet nodig, maar toch). Een menu is 25 euro, en bestaat uit voor, hoofd, nagerecht, en per categorie vlees, vis en vega. Wil je ook een hapje eten na de borrel met ons? Meld je dan even aan via bestuurtanuki@gmail.com! Diner is trouwens wel voor eigen rekening 😉
TL;DR:
Borrel:
Diner: Hopelijk tot dan! ♥ ♥ ♥