Het langverwachte gala staat weer voor de deur!! Donderdag 7 maart vindt het jaarlijkse Tanuki-SVS gala plaats in de 4 Reasons te Leiden. De avond wordt gevuld met muziek van Oya, MC Klapwijk, DJ Assoe en Champagne Powder, en de band Friends of the Family. Pak je diamanten halssnoer uit de la en stof je pak af, want dit mag je niet missen!
Om de smaak alvast te pakken te krijgen, kun je op onderstaande link het spectaculaire promotiefilmpje bekijken:
De kaarten kosten voor leden €27,50 en voor niet-leden €32.50, dit is inclusief entree, drank en muzikaal spektakel! De kaarten zullen op onderstaande data op de binnenplaats van het Arsenaal worden verkocht:
Dinsdag 5 maart 11.00-15.00
woensdag 6 maart 11.00-15.00
Donderdag 7 maart 15.00-17.00
Er worden aan de deur GEEN kaarten verkocht, dus zorg dat je je kaartje koopt in de voorverkoop. In het geval van niet-leden willen we graag (een kopie van) hun ID zien, zodat we weten wie we in huis hebben in geval van calamiteiten.
Wil je jouw onmisbare aanwezigheid vast kenbaar maken? Bezoek hier de eventpage, zet jezelf op aanwezig, en blijf op de hoogte van de laatste ontwikkelingen! Klik hier
Dus nog even in het kort:
Thema: Diamonds are forever
Datum: Donderdag 7 maart
Tijd: 22.00-04.00
Locatie: 4 Reasons
Adres: Lange Mare 43, 2312 GP Leiden